Inwalidzkie wózki manualne i aktywne Ottobock

Mobilność to klucz do życia na własnych warunkach. Marka Ottobock już od ponad 100 lat projektuje i tworzy rozwiązania dla osób z niepełnosprawnościami, aby mogły cieszyć się pełnią życia. Niemiecka firma produkuje szeroki wachlarz wózków manualnych i elektrycznych, wózków dla dzieci, wózków rehabilitacyjnych, a także wyrobów do siedzenia i pozycjonowania. Wspierają one i promują niezależność oraz mobilność osób z niepełnosprawnościami.

Wózki inwalidzkie Ottobock

Łącząc doświadczenia użytkowników, a także inżyniera i fizjoterapeuty, Ottobock opracowuje najlepsze rozwiązania spełniające indywidualne potrzeby użytkowników. Niestandardowe rozwiązania oferowane dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pomagają użytkownikom wózków inwalidzkich Ottobock radzić sobie z codziennymi czynnościami. Polepszają również ich jakość życia, mobilność i samodzielność.

Inwalidzkie wózki manualne i aktywne Ottobock

Wózki manualne oraz aktywne Ottobock pozwalają na dostosowanie do tempa i stylu życia wielu pacjentów. W asortymencie marki znajdziesz wszechstronne wózki adaptacyjne z rodziny Motus, lekkie i kompaktowe modele Avantgarde czy solidny model Ventus.

Elektryczne wózki inwalidzkie Ottobock

Dostosowanie do potrzeb i otaczającego środowiska to kluczowe aspekty przywyborze elektrycznego wózka inwalidzkiego. Konstrukcja modułowa elektrycznych wózków inwalidzkich z rodziny Juvo pozwala na stworzenie modelu bazowego po wersję High-End. Minimalistyczny design wózka elektrycznego Wingus jest świetną propozycją dla początkujących użytkowników, w tym osób w podeszłym wieku. Z kolei mały i zwrotny elektryczny wózek Skippi daje odrobinę niezależności także dzieciom z poważnymi ograniczeniami.

Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci Ottobock

Opieka nad dziećmi z ograniczoną mobilnością różni się znacznie od potrzeb osób dorosłych. Wózki inwalidzkie muszą rosnąć razem z użytkownikiem zapewniając jak najlepsze warunki do rozwoju organizmu. Możliwość indywidualnego dopasowania oraz wszechstronnego zastosowania wózków z rodziny Kimba dedykowanych dzieciom udziela niezbędnego wsparcia w życiu codziennym małych pacjentów i ich opiekunów. Testowane i opracowaywane w porozumieniu z lekarzami, terapeutami i użytkownikami wózki inwalidzkie dziecięce Ottobock wspierają prawidłowy rozwój najmłodszych.