Wózek Bingo czarna tapicerka czarna rama

Producent wózków inwalidzkich dla dzieci Hoggi

 

Hoggi to niemiecka marka projektująca, produkująca i sprzedająca innowacyjne rozwiązania przydatne w rehabilitacji już od 2005 roku. Swoje wysiłki skupiają na pomaganiu zwiększenia mobilności dzieci a także młodzieży zmagających się z niepełnosprawnością.

Hoggi logo

Wózki inwalidzkie dla dzieci Hoggi

Projektowane i fabrykowane w Niemczech wózki inwalidzkie Hoggi dedykowane są najmłodszym użytkownikom. Dzięki przemyślanej konstrukcji, wózki „rosną” razem z użytkownikiem, a zatem zapewniają wsparcie rozwijającemu się i rosnącemu organizmowi.

Poza funkcjonalnością projektowanych wózków i chodzików, marka wyróżnia się nowoczesnym, sportowym designem. Oferuje szeroki wachlarz kolorów ram oraz tapicerek, a także personalizowanych elementów – na przykład imieniem użytkownika. To miły gest w kierunku najmłodszych, dla których kolor i wygląd wózka może mieć duże znaczenie.

Wózki dziecięce Hoggi w ortoservice.com.pl

W OrtoService znajdziesz wiele modeli wózków dziecięcych – w tym najpopularniejszych modeli, takich jak Bingo evolution, Supra czy Swingbo. Marka oferuje wózki spacerowe, wózki aktywne, wózki kąpielowo-toaletowe, wózki specjalne i chodziki. W OrtoService znajdziesz poniższe rodziny modeli wózków Hoggi:

Hoggi Bingo Evolution

Jednym z najpopularniejszych modeli wózków Hoggi jest Bingo evolution, dostępny również w naszym sklepie. Bingo Evolution to dedykowany dzieciom wózek specjalny. Ta spacerówka o nowoczesnym, sportowym designie posiada wielofunkcyjne siedzisko umożliwiające dostosowanie wózka do indywidualnych potrzeb dziecka.

Kompaktowe rozmiary oraz lekka, łatwa w złożeniu konstrukcja Bingo Evolution pozwala na wygodny transport wózka oraz szybkie składanie i rozkładanie. Jest to zatem spore ułatwienie dla opiekunów niepełnosprawnego dziecka.

Ponadto, Hoggi Bingo Evolution rośnie razem z dzieckiem dzięki licznym regulacjom i ustawieniom siedziska, podparć, wysokości oparcia czy wysokości podnóżka. Z kolei opcja zmiany kierunku jazdy w wózku Bingo pozwala małemu użytkownikowi utrzymywać kontakt wzrokowy z opiekunem lub podziwiać otoczenie w trakcie spaceru.

Wózek inwalidzki dla dziecka Bingo Evo
Wózek inwalidzki dla dziecka Bingo Evo

Wózek inwalidzki Hoggi Cleo

Wózek aktywny Cleo to ultralekki wózek inwalidzki ze sztywną ramą o masie netto 6,85 kg. Posiada dużą zdolność wzrostu i nowoczesny, sportowy design.

Dodatkowo, akcesoria do wózka Cleo proponowane są w wielu wariantach, pozwalają więc na spersonalizowanie wózka pod kątem potrzeb użytkownika i opiekuna.

Ponadto, tylna płyta może zostać spersonalizowana hasłem lub imieniem, co jest miłym akcentem dla dziecka.

Refundacja – wózki inwalidzkie Hoggi

Przedmiotem działalności OrtoService jest dystrybucja sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Swoją ofertę kierujemy do odbiorców indywidualnych, jak również sklepów medycznych. Możliwa jest refundacja – realizujemy wnioski Narodowego Funduszu Zdrowia, dofinansowania z Ośrodków Pomocy Społecznej, jak i z różnego rodzaju Fundacji.