SPACEROWE

WÓZKI DIECIĘCE

MANUALNE

ELEKTRYCZNE

Avantgarde Teen 2 / Teen 2 VR

W domu, w szkole, czy podczas zabawy
z przyjaciółmi – z wózkiem dla dzieci aktywnych Avantgarde Teen 2 Twoja pociecha zawsze będzie cieszyć się mobilnością i aktywnie uczestniczyć we wszystkich zajęciach rówieśników. Dzięki nowoczesnej konstrukcji, wózek wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem i łatwością kierowania. Możesz go złożyć w kilka sekund, a potem łatwo schować do samochodu, aby Twoje dziecko cieszyło się mobilnością także wtedy, gdy dojedziesz na miejsce przeznaczenia.

 

Sprawdź produkt

 

Bravo Racer

Praktyczny, ławy w transporcie, o niewielkich rozmiarach wózek na wszelkie okazje, dzięki któremu dziecko bez problemu poradzi sobie z wyzwaniami dnia codziennego.

Ta nazwa jest obietnicą niezapomnianych wrażeń – i to obietnicą nie bez pokrycia!

O czym mówimy? O wózku przeznaczonym dla dzieci i młodzieży aktywnej fizycznie, który swoim wyglądem zawsze i wszędzie wzbudzać będzie duże zainteresowanie.

 

Sprawdź produkt

 

Start M6 Junior

Wózek Start M6 Junior umożliwia bezpieczne pokonywanie przeszkód i wyróżnia się jasnymi, wesołymi kolorami, które spodobają się dzieciom.

Wózek model Start M6 Junior jest pierwszym wózkiem dla dzieci niepełnosprawnych, w którym wykorzystuje się moduły i akcesoria używane w wariantach wózków przeznaczonych dla osób dorosłych.

 

Sprawdź produkt

 

KONTAKT

Telephone

(22) 756 33 98

Mobile

604 29 29 01

Faks

(22) 7172141

Serwis

(22) 717 23 63

NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ